Friday , December 13 2019
Home / latvia / Dermatologia – cilivēm ar diabētu vai problemātisku īpaši būtiska ir tās pareiza kopšana | BNN

Dermatologia – cilivēm ar diabētu vai problemātisku īpaši būtiska ir tās pareiza kopšana | BNNBaltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RUDot cukura diabēts skar Vielmaiņa, tas atstāj Ietekme not tikai with cilvēka Iekšējie Organii un pašsajūtu, bet higher organismu: cilvēkiem ar Diabetes Biezen ir sausāka Ada, lielāku iespēja parādīties ADAS niezei un kairinājumam, kā arī Biežāk attīstās dažādas infekcijas – gan bakteriālas, gan sēnīšu, stāsta Euroaptiekas farmaceite Ievas Zvagule.

Sausa, saplaisājusi āda i uzņēmīgāka pret mikrobiem un palielina inficēšanās risku, tāpēc īpaša uzmanība jāpievērš ne tikai sabalansētam uzturam, bet arī pareizai ādas kopšanai. Zvagules un MFD veselības center Pārdaugava ārstes, dermatoloģes Lāsmas Kalnbērzas sniegtie padomi gan noderēs ne tikai cilvēkiem ar diabētu, bet ikvienam, kuram gada aukstajos mēnešos rodas problēmas ar ādu.

"Diabēts ir nopietna saslimšana, kas pieprasa no cilvēka daudz uzmanīgāku attieksmi pri savu organizmu, nekā var atļauties vesels cilvēks. Diemžēl šīs slimības sekas nereti jūt arī āda. This note is intended to be readily available, pareizu un vitamīniem bagātu uzturu, kas ļaus tai iegūt vērtīgās uzturvielas. Tomēr, lai izvairītos no dažām biežāk izplatītajām ādas veselības problēmām, noderēs arī citi padomi, »ska MFD veselības centra Pārdaugava ārste dermatoloģe Lāsma Kalnbērza.

If you have any questions, please do not hesitate to contact us, so please do not hesitate to contact us. Please do not hesitate to contact us. Jāatceras, for karsts ūdens nav nekā labais draugs arī normālai ādai, bet cilvēkiem ar noslieci uz sausu īpaši ieteicams izvairīties no karstām vannām un dušām. Pēc mazgāšanās āda rūpīgi jānosusina un jāieziež ar ķermeņa eļļu, losjonu, krēmu vai ziedi. "Ada var but Ipas sausa ziemā," wants Lāsma Kalnbērza, "tāpēc sargājiet sow un rokas auksti un vējainā laikā: pirms došanās Zara lietojiet aizsargājošu ziedi vai cream ar augstu Tauka saturate, aizsargājošu Lupu balm un vienmēr uzvelciet cimdus." Svarīgi aukstajos un sausajos You can use the following menu to find the right one, and then press the joystick.

Savukārt Euroaptiekas of the pharmaceutical atgādina, to īsts superprodukts ir augmentations Ellas, trot, iesūcoties Ada, palīdz veidot Dabiskā aizsargslāni, aiztur ADA mitrumu un tādējādi neļauj there izgarot but ADAS virsmas: "Visas dabiskās Ellas Satur daudz nepiesātināto taukskābju, vitamin E, where piemīt antioxidant iedarbība, Ari citus taukos un ūdenī šķīstošos vitamīnus, kas labvēlīgi ietekmē ādas funkcijas. Vērtīgo vielu proporcijas katrā eļļā ir atąķirīgas, bet ikviena no tām kopj, baro un ietauko ādu, sargā no mikrobiem, mazina ikaisumu un apsārtumu. Find out what you are looking for – a coconut, avocado, mandel, argana, naktssveces and dazādas citas eļļas! I am happy to be here, the farmaceits will not be disappointed! »

Cilvēkiem ar cukura diabētu i lielāka iespēja parādīties ādas niezei un kairinājumam, tādēļ ieteicams izvēlēties jutīgai i piemērotus produktus bez liekām smaržvielām, krāsvielām un citām ķīmiskām vielām, kas var kairināt ādu. There is a lack of response to the development of the diabetic medicines – tādā gadījumā, iespējams, nepieciešams tos mainīt, konsultējoties ar ārstu.

"Miter and silent see the labs and bacteria of the infected and infected people, and they have the same conditions as the starp and the earth, and the circus and the padus," aicinaKalnbērza. "Shajos ādas rajonos nevajadzētu klāt krēmu pārāk biezā slānī, jo papildu mitrums var veicināt sēnīšu attīstīšanos. Toties can be found on the Internet, and you will not be able to use it in any way. »

It is possible for a person to have an opportunity to stay in the pirkstiem, sa sausa, sabiezējusi āda var apgrūtināt asins paraugu ņemšanu no pirkstiem glikozes līmeņa noteikšanai, turklāt tas radīs diskomfortu. The dermatologists are not aware of the symptoms of the disease, but they do not even have a jaundice injuries – trauma or even "ieejas vārti" microbial.

"Lai justos labi, vienmēr valkājiet pareiza izmēra zeķes un apavus – cilvēkiem ar diabētu var parādīties jutīguma traucējumi kājās. Ikdienā vispiemērotākās būs pietiekami platas, zema papēža, ērtas kurpes, »iesaka Kalnbērza. Apavi pirms vilkšanas noteikti jāpārbauda, ​​lai pārliecinātos, vai taos nav iekļuvis kāds svešķermenis, kas var savainot pēdas. If you have any questions, please do not hesitate to contact us, but do not hesitate to contact us if you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact us.

Cilvēkiem ar cukura diabētu biežāk attīstās dažādas infekcijas – gan bakteriālas, gan sēnīšu. Bet sausa, saplaisājusi āda i uzņēmīgāka pret mikrobiem un palielina inficēšanās risku. Sekojiet līdzi ādas, sevišķi kāju veselībai: ja radušies kādi bojājumi – brūces, iegriezumi, čūlas, nagu izmaiņas, noteikti jāmeklē profesionāļu padoms – farmaceits ir laba pirmā izvēle. "The visitor's visitor has a high level of apprenticeship – he is nominally in the care of his wife and grandmother. Bet, and the unpredictable and unadorned problems that are not found in the past, note that consultations are in the interest of the people, and they do not have the gadalaiks, "aicina Kalnbērza.


Source link

About latvia