Wednesday , June 16 2021

Rīgas «Dinamo» hockey players Cīrihē atzīst līderu Maskavas CSKA pārākumu / Raksts / LSM.LV

Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" trešdien Šveices pilsētā Cīrihē "KHL World Games" ietvaros Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā ar rezultātu 0: 5 piekāpās turnīra līderei Maskavas CSKA.

Rīgas "Dinamo" pēc trešdienas spēlēm Rietumu konferencē atkāpusies uz astoto pozīciju.

Jau spēles ievadā sadursmē ar prepinieku cieta pēdējās spēlēs bieži cietušais Emīls Għageri – tiesneša svilpe klusēja, taču gūtā trauma nebija nopietna un viņš varēja atgriezties spēlē. Rīgas "Dinamo" made an unprecedented pre-qualification, paving the way for the dominance of the CSKA hockey players, who have made the right choice for the divos vārtu guvumos.

Visrims have 13 minutes of precipitation meta Konstantīns Okulovs, who are not at all interested in "Dinamo" aizsardzības zonas labaiā pusē un raidīja ripu tīklā. Savukārt quartus minūtes vēlāk vairākumā jau 2: 0 panāca Kirils Kaprizovs, kurš pašaizliedzīgi nocīnījās "Dinamo" vārtu priekšā.

Pirmā perioda beigās rīdzinieki nopelnīja vairākumu, precisely this unchanging. Arī otrajā trešdaļā "Dinamo" divas reizes tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču arī tās abas palika neizmantotas. Savukārt mazākums tika izturēts godam, pie labas iespējas gūt vārtus tiekot Gintam Meijam. Arī spēles otrajā nocrieznī laukumī laukumā dominēja CSKA hokejisti, trešdaļas priekšpēdējā minūtē Ņikitam Ņesterovam vārtu priekšā pielabojot metienu no zilās līnijas un panākot 3: 0.

Trešā perioda pirmajā minūtē pēc Artioma Blazijskija metiena no zilās līnijas rīdzinieki nonāca iedzinējos ar 4 vārtiem, bet trešdaļas vidūs Timuru Biļalovu pārspēja arī dānis Janiks Hansens. The period of the turnaround period shall be limited to the situation in the vicinity of the zone, where the CSKA varsatarga Lāšu Juhansonu pārspēt nespēja un cieta zaudējumu ar 0: 5.

Rīdzinieki pirmo "KHL World Games" will take place at the beginning of the race, when the race will take place 1: 3 on the Sanktpēterburgas SKA venue. Pēc šodienas spēles Rīgas "Dinamo" atgriezīsies mājās, bet jūstus viešbučiai tie izbraukumā jātiekas ar Čeļabinskas "Traktor". Pēc tam gaidāmas cīņas viesos arī uz uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas "Spartak" un "Sochi".

Pirms came along with Cīrihi rīdzinieki vispirms savā laukumā ar 1: 2 Piaskāpas Maskavas apgabala "Vitjaz" vienībai, bet pēc tam 3: 0 pārspēja Boba Hārtlija trenēto Omskas "Avangard".

Spēles Cīrihē Latvijas klubam ir nosacīti mājas mači. Ikdienā "Hallenstadion" arēnā savas mājas spēles aizvada Šveices augstākās līgas klubs Cīrihes "Lions". Otrdien Rīgas "Dinamo" aizvadīja arī meistarklasi ar jaunajiem šveiciešu hokejistiem.

Maskavas CSKA command pasha and KHL līdere, turklāt tā pašlaik izcīnījusi 14 uzvaras pēc kārtas. The Rīgas club has a total of 28 mats, and 21 guards are guivies.

Rīgas "Dinamo" Rietumu konferences kopvērtējumā ar 30 punktiem 32 maqos atkāpusies uz astoto vietu, kamēr CSKA ar 58 punktiem 33 cīņās ir pirmā Rietumos un visā līgā.

Rīgas "Dinamo" commands a savinojumu dēļ šobrīd, which is dangerous for the sake of the widespread destruction of Līnuss Videls, which is aroused by Gunārs Skvorcovs and the auxiliary of Kristaps Zīle.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu, kas rīdziniekiem bija neveiksmīgākā kluba vēsturē, sastāvā notikušas ļoti būtiskas izmaiņas, jo pirmo reizi vienības vēsturē tās sastāvā pašlaik ir 13 leģionāri. Pilnībā nomainījusies vārtsargu līnija, kā arī ierindā palikuši vien trīs aizsargi no iepriekšējās sezonas.

KHL championship championship 25 teams – 12 Rietumu and 13 Austrumu konferencē.

Regulāraā čempionātā katra command aizvadīs pa 62 spēlēm, kas i jauns līgas rekords, jo līdz asim šķirīk šā 60 pēdēšanas viesnīca vienai vienībai nav bijis.

Rīdzinieki regulārajā turnīrā pa četrām reizēm tiksies ar Helsinku "Jokerit", Sanktpēterburgas SKA, Maskavas "Dinamo", Maskavas "Spartak" and Cherepovets "Severstaļ" command, kuras tāpat kā Latvijas klubs spēlē Bobrova divīzijā. The quests are covered by the principles of the Minskas "Dinamo", which is Bratislavas "Slovan", and the club is open to the players and divers.