Saturday , February 27 2021

Sestry Fialkawa will be able to win the game and will be able to play again – Denník NSestry Fialkové signed with the Slovenský zväzom biatlon about the national sports representation and over the weekend with the possibility to take the first tohtosezonnych pretekch Svetového pohára in the Slavic Pokljuka.

Fialkové small doteraz zákaz reprezentovať, keďže zmluvu otmietali podpísať.

The signing took place in the mediaeval stretnutí na pôde Slovenského olympijského výboru, viedli ho viceprezidenti Jozef Gönci a Peter Korchok.

On stretnutí bolí Roman Benčík with VŠC Dukly Banská Bystrica. Dukla, the patriarch under the ministry of defense, is Fialkových zamestnávateľom.

Vyhlásenie a podpis zmluvy:

SOV, Slovenský zväz biatlonu a Fialkové boli na stretnutí v spoločnosti svojich právnych zástupcov. Zúčastnila sa aj hlavná kontroórka sporta Alica Fisterová.

Paulina Fialková má 26 rokov, na tochorochnej zimnej olympiáde obsadila piate miesto v vytrvalostných pretekoch, jej najväčším úspechom z Svetového pohára je druhé miesto z tohtoročného podujatia v ruskih ěumení.

"It hurts these ťažké hodiny, ale nielen hodiny, vse posledné mesiace. Somebody likes to come to that, which we can reach. I'm waiting for the fan, aka, which I have set up to do it, "said Paulina Fialková.

Na znení zmluvy navrhovanej zväzom sa

Tento článok is an exklusive volume before prepayments of Denny N.

Are you prepayment?

Kúpte si kneu o Matejovi Tóthovi Odchýlka

Do obchodu


Source link

About slovakia