Sunday , May 16 2021

Huawei P Smart Pro özellikleri kazara paylaşıldı!Huawei geçtiğimiz yıl P Smart serisini kullanıcılara sunmuştu. İlk olarak sadece P Smart olarak sunulan cihaz, bu yıl P Smart 2019 olarak yeni bir modelle daha karşımıza çıkmıştı. Bugün ise yeni Huawei P Smart Pro Android Enterprise Directory's özellikler barracks paylaşıldı.

Huawei P Smart Pro özellikleri kazara paylaşıldı!

Huawei P Smart serisi için yeni bir daha geliyor model. Geçtiğimiz yıllarda P Smart olarak karşımıza çıkan seri, P Smart Pro ismiyle yeni bir breath models sahip relief. Yeni model hakkında daha önce pek bir sızıntı çıkmamasına rağmen cihaz bugün Android Enterprise Directory'De kazara listelendi. Cihazın özellikleri de bu sayfa ile ortaya çıktı.

The Android Enterprise Directory will not pay you for bilgilere göre, Huawei'Nin 2018 cep phone ailesi Huawei P Smart, 6.5 inç ekranlı P Smart Pro ismiyle yeni bir breath models sahip relief. 4 GB RAM ve 64 GB Dahili Depolls alanı cut the sunshine cihaz Android 9 Pie ile kutudan çıkacak.

Huawei P Smart Pro özellikleri kazara paylaşıldı! - ShiftDelete.Net

Listede, parmak izi okuyucusu facilitating the gazzkse de cihazın screen üzerinden parmak izi teknolojisine mi yoksa arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörüne mi sahip facilitating henüz belli deil. Cihaz hakkında henüz daha fazla bir bilgi yok. Fakat yakın zamanda yeni sızıntılarla birlikte cihazın tüm detaylarının ortaya çıkması bekleniyor.

Yeni cihazın P Smart serisini takip one biraz daha geliştirilmiş bir cihaz olması bekleniyor. Muhtemelen uygun fiyatlı bir model olarak karşımıza çıkacak. Huawei P Smart 2019 incelemesini de aşağıdaki videodan izleyerek P Smart ailesiyle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Source link

About turkey